Housing

Hľadáte spoľahlivý housing pre Váš server? Umiestnite ho k nám. Vďaka množstevnej zľave ktorú máme, vám ponúkame lepšie podmienky ako provider. Naša spoločnosť bola založená začiatkom roku 2009 práve pre poskytovanie server housingu. Vďaka nadobudnutým skúsenostiam zaručujeme vysokú dostupnosť.

Server housing

Služba zahŕňa umiestnenie Vášho serveru do nášho rack-u, pripojenie na 1Gb/s sieť, pridelenie IP adries, prístup na PDU. Výmena disku, sprievod do serverovne bezplatne na požiadanie. Možnosť objednania doplnkových služieb - sieťový bonding, redundantné napájanie, ďalšie IP adresy, správa servera.

Dedikovaný server

znamená server housing pri ktorom nepotrebujete vlastný server. Ušetríte tak nielen obstarávacie náklady, ale aj náklady spojené s údržbou. Konfiguráciu vieme zostaviť na základe Vašich požiadaviek.

Server so správou

Správu ponúkame pre všetky typy serverov - Vaše, dedikované aj virtuálne. Podporujeme platformy Linux a Windows vrátane inštalácie a vybrané aplikácie bežiace na nich.

cenník služieb (pdf)

Virtualizácia

Virtualizácia v súčasnoti patrí medzi zabehnuté technológie. Bezproblémový chod však vyžaduje kvalitný hardware, rozdelenie záťaže a skúsených adminov pripravených riešiť krízové situácie a individuálne požiadavky zákazníkov. Všetky naše servery boli v uplynulých rokoch postupne premigrované z technológie Xen na KVM. Z pohľadu zákazníka je virtualizácia najlepšia voľba, kedže prináša iba výhody. Tou hlavnou je úspora nákladov:

- žiadne obstarávacie náklady

- neplatíte údržbu HW

- niekoľkonásobne nižšia cena za službu oproti housingu

- jednoduchá a rýchla škálovateľnosť - pre zmenu parametrov (ram,cpu,disk) stačí zdvihnúť telefón a my sa postaráme

- nastavenia systému a úroveň zabezpečenia zostávajú vo vašich rukách. nespoliehate sa na providera ako pri webhostingu

V súčasnosti existuje viacero virtualizačných technológií. Niektoré však pracujú na kontajnerovom systéme a neposkytujú plnohodnotnú virtualizáciu (openVZ). Ďalšie sú uzavtreté, nedodržujú štandardy a neumožňujú plný prístup do hypervízora (vmware, hyper-v), alebo nie sú určené na enterprise nasadenie (virtualbox) KVM v sebe spája všetky výhody - vývoj je financovaný veľkými spoločnosťami, je open-source a pracuje na princípe skutočnej virtualizácie.

cenník služieb (pdf)

Kerio connect - email, kalendár, kontakty, úlohy, chat

Kerio Connect je jednou z hlavných alternatív k Microsoft Exchange. Poskytuje e-mail, zdieľaný kalendár a správu kontaktov vo vašom poštovom kliente, webovom preliadači a na mobilných zariadeniach. Vďaka integrovanému antivíru, výkonnému antispamu, vstavanej archivácii, automatickému zálohovaniu a jednoduchému rozhraniu poskytuje Kerio Connect všetko, čo firmy potrebujú - bezpečný e-mail a groupwarové funkcie v jedinom balíčku za rozumnú cenu.

cenník služieb (pdf)

Webhosting

Ponúkame webhosting s vlastným kontrol panelom - CPanel. CPanel je profesionálny, celosvetovo používaný webhostingový software. Zaisťuje správu mysql databáz, dns záznamov, ftp účtov, emailových účtov, spam filtra oveľa viac. Webhosting je denne zálohovaný, takže sa nemusíte báť straty dát. Sme registrátor domén (.sk aj zahraničných). Pokiaľ potrebujete iba parkovať a spravovať DNS záznamy, poskytneme Vám DNS parking.

cenník služieb (pdf)

Monitoring

Monitoring dostupnosti ponúkame pre všetky linuxové servery, windowsové servery, sieťové tlačiarne, switche a iné zariadenia priamo pripojené k internetu. Služba monitoruje dostupnosť a vytaženie vášho serveru a vybrané služby na ňom. V prípade problému obdržíte mail a sms notifikáciu. Ovládanie je zabezpečené cez web rozhranie. Služba ponúka aj dalšie rozšírené možnosti pre monitoring a notifikáciu.

Performance monitoring zobrazuje trend nárastu/poklesu záťaže. S jeho pomocou je možné dopredu navrhnúť zmeny nutné na bezproblémové fungovanie a rýchlu odozvu systému. Aplikáciu si zákazník môže nainštalovať bezplatne sám, alebo požiadať o zbieranie dát našim serverom.

cenník služieb (pdf)

Zálohovanie

Zálohovanie serverov je kritický bod správy akéhokoľvek prostredia. Ku všetým našim službám ponúkame zálohovanie dát ako doplnkovú službu. Prenos prebieha šifrovane pomocou protokolu SSH. Pre služby webhosting a kerio connect nie je potrebné službu doobjednať, dáta sú zálohované automaticky.

cenník služieb (pdf)

Support

Špecializujeme sa na linuxové servery, windowsové servery, sieťové tlačiarne, switche a iné zariadenia priamo pripojené k internetu. Ponúkame komplentú starostlivosť - dodanie hardwéru, jeho inštaláciu a správu. Vďaka outsorcingu ušetríte značné finančné prostridky. Kvalita supportu je pre nás prvoradá, preto naši technici pravidelne absolvujú technické školenia.

cenník služieb (pdf)

Ďalšie služby

Naša firma zabezpečuje svojim zákazníkom okrem IT služieb, aj technickú realizáciu projektov. Máme vybavenie a skúsenosti s ozvučením (stužkové/svadby/diskotéky), inštaláciou elektrických zariadení. Vykonávame technickú realizáciu autokina na Zlatých pieskoch a ďalšie.

cenník služieb (pdf)