Server

Hľadáte spoľahlivý housing pre Váš server? Vyberte si ten náš. Naša spoločnosť bola založená začiatkom roku 2009 práve pre poskytovanie server housingu. Vďaka nadobudnutým skúsenostiam zaručujeme vysokú dostupnosť.

> Housing

Služba zahŕňa umiestnenie Vášho serveru do nášho rack-u, pripojenie na 1Gb/s sieť, pridelenie IP adries, prístup na PDU. Výmena disku, sprievod do serverovne bezplatne na požiadanie. Možnosť objednania doplnkových služieb - sieťový bonding, redundantné napájanie, ďalšie IP adresy, správa servera.

> Dedikovaný server

znamená server housing pri ktorom nepotrebujete vlastný server. Ušetríte tak nielen obstarávacie náklady, ale aj náklady spojené s údržbou. Konfiguráciu vieme zostaviť na základe Vašich požiadaviek. Úplný základ tvorí HPE BL460c G6 s 2 procesormi Intel Xeon E5520, 12GB ram a 2x 300GB SAS. Vačšinu ponuky však tvoria novšie HPE Gen8 servery, či už rady BL (blade) alebo samostatné ProLinat DL s mnohonásobne vyšším výkonom. Procesorový výkon, kapacita operačnej pamäte a SSD úložiska vždy závysí od požiadaviek klienta. S výberom vhodnej konfigurácie Vám pomôžeme.

- 5x IPv4 v cene, každá ďalšia IPv4 adresa = 1eur/m
- plná podpora IPv6 (vrátane reverse DNS)
- 1 Gb/s, unlimited traffic (v prípade plného neustáleho zaťaženia linky obmedzujúceho ďalších zákazníkov, bude rýchlosť znížená na 100Mb/s)
- Linux OS podla vlastného výberu (odporúčame Debian / CentOS). MS Windows 2016 server = 30eur/m (2 remote desktop CALs v cene, každý ďalší CAL = 6eur/m)
- žiadna viazanosť (možnosť zrušiť server kedykoľvek bez poplatku)
- platba prevodom na účet na základe faktúry

>Virtuálny server

patrí v súčasnoti medzi najdostupnejšie riešenie, ktoré prináša nasledovné výhody:
- žiadne obstarávacie náklady
- neplatíte údržbu HW
- niekoľkonásobne nižšia cena za službu oproti housingu
- jednoduchá a rýchla škálovateľnosť - pre zmenu parametrov (ram,cpu,disk) stačí zdvihnúť telefón a my sa postaráme
- nastavenia systému a úroveň zabezpečenia zostávajú vo Vašich rukách

V súčasnosti existuje viacero virtualizačných technológií. Niektoré však pracujú na kontajnerovom systéme a neposkytujú plnohodnotnú virtualizáciu (openVZ). Ďalšie sú uzavtreté, nedodržujú štandardy a neumožňujú plný prístup do hypervízora (vmware, hyper-v), alebo nie sú určené na enterprise nasadenie (virtualbox). Technológia KVM v sebe spája všetky výhody - vývoj je financovaný veľkými spoločnosťami, je open-source a pracuje na princípe skutočnej virtualizácie.

cenník služieb (pdf)

Webhosting, Kerio connect - email, kalendár, kontakty, úlohy, chat

Ponúkame webhosting s vlastným kontrol panelom - CPanel. CPanel je profesionálny, celosvetovo používaný webhostingový software. Zaisťuje správu mysql databáz, dns záznamov, ftp účtov, emailových účtov, spam filtra oveľa viac. Webhosting je denne zálohovaný, takže sa nemusíte báť straty dát. Sme registrátor domén (.sk aj zahraničných). Pokiaľ potrebujete iba parkovať a spravovať DNS záznamy, poskytneme Vám DNS parking.

Kerio Connect je jednou z hlavných alternatív k Microsoft Exchange. Poskytuje e-mail, zdieľaný kalendár a správu kontaktov vo vašom poštovom kliente, webovom preliadači a na mobilných zariadeniach. Vďaka integrovanému antivíru, výkonnému antispamu, vstavanej archivácii, automatickému zálohovaniu a jednoduchému rozhraniu poskytuje Kerio Connect všetko, čo firmy potrebujú - bezpečný e-mail a groupwarové funkcie v jedinom balíčku za rozumnú cenu.

cenník služieb (pdf)

Network - MikroTik

Naša spoločnosť odporúča a dodáva sieťové zariadenia výhradne značky MikroTik. Produkty pokrývajú celú škálu od prenostného WiFi až po internetové smerovače. RouterOS software spĺňa prísne nároky na stabilitu, ovládanie a flexibilitu pre všetky typy dátových pripojení a smerovania.


cenník služieb (pdf)

Fiskálne tlačiarne

Zabezpečujeme dodávku fiskálnych tlačiarní (Bixolon tlačiareň + BOWA fiskálny modul), sieťových tlačiarní (Bixolon/Epson) a servis fiskálnych modulov (BOWA). Sme certifikovaná servisná organizácia Daňovým riaditeľstvom SR zapísaná v registeri servisných organizácií. Radi Vám pomôžeme s prechodom na online systém e-Kasa. V prípade poruchy vykonávame výjazd v čo najkratšom čase a závadu odstraňujeme priamo u zákazníka. Náhradné diely džíme vždy skladom.

Servis, predaj a montáž konkurenčných výrobkov zabezpečujeme prostredníctvom nášho partnera - distribútora ELCOM zariadení.

cenník služieb (pdf)

SmartHome

Nie je ľahké sa zorientovať v širokej ponuke produktov od rôznych výrobcov. My v tom už máme jasno. Ponúkame Vám produkty spoločnosti NETATMO, ktoré vďaka ucelenému portfóliu produktov nemajú konkurenciu. Ušetrite na kúrení v rodinnom dome ale aj v paneláku. Ponúkame odbornú montáž a zaškolenie pre využitie všetkých funkcií. Pomôžeme tiež s výberom inteligentných zásuviek, alebo závlahy. Všetky podrobnosti, výhody daného riešenia a porovnanie s inými výrobcami Vám radi poskytneme telefonicky alebo osobne.

Vďaka IT zameraniu našej firmy Vám vieme súčasne zabezpečiť pripojenie na internet a vybudovať rýchlu a bezpečnú domácu sieť.

cenník služieb (pdf)

Support a doplnkové služby

Potrebujete s niečim pomôcť? Obráťte sa nás.

> Server, OS, aplikácie

Správu ponúkame pre všetky typy serverov - Vaše, dedikované aj virtuálne. Spravujeme tiež servery umiestnené mimo datacentra (napríklad u Vás vo firme). Podporujeme platformy Linux, Windows, VMware a vybrané aplikácie. Všetko vrátane inštalácie a konfigurácie podľa požiadaviek.

> Hardware

Zákazníkom pomáhame s výberom, dodaním a konfiguráciou IT zariadení.

> Zálohovanie

serverov je kritický bod správy akéhokoľvek prostredia. Ku všetým našim službám ponúkame zálohovanie dát ako doplnkovú službu. Prenos prebieha šifrovane pomocou protokolu SSH. Pre služby webhosting a kerio connect nie je potrebné službu doobjednať, dáta sú zálohované automaticky.

> Monitoring

dostupnosti ponúkame pre všetky linuxové servery, windowsové servery, sieťové tlačiarne, switche a iné zariadenia priamo pripojené k internetu. Služba monitoruje dostupnosť a vytaženie vášho serveru a vybrané služby na ňom. V prípade problému obdržíte notifikáciu.

cenník služieb (pdf)

Realizácia projektov

Naša firma zabezpečuje svojim zákazníkom okrem IT služieb aj technickú realizáciu projektov. Zabezpečujeme vysielanie letného autokina Zlatých pieskoch, prevádzku indoor a outdoor reklamných LED obrazoviek.

V spolupráci s našimi partnermi sa venujeme výrobe a úprave webstránok a eshopov (wordpress/drupal).

cenník služieb (pdf)